Aktuality

Pohádkový víkend v Aquaparku v Kravařích

Přijďte se podívat do našeho moderního aquaparku! Určitě si příjemně odpočinete a zrelaxujete v bazénu, vířivce, divoké řece, brouzdališti nebo na tobogánu. Aquapark je samostatnou částí sportovního komplexu Buly Aréna.

BazénHlavní bazén je určen pro relaxaci návštěvníků. V bazénu je několik různých chrličů, vodních děl, masážní lavice a lehátka, jeskyně s bublery a vodopádem. Hlavní atrakcí tohoto bazénu je divoká řeka. Součástí bazénu jsou i dvě plavecké dráhy 25 metrů dlouhé se startovacími bloky. Teplota vody v tomto bazénu je 30 º C.

WhirlpoolePo schodišti je přístup k atrakci whirpool. Whirpool je určen pro 6 osob. Teplota vody je 34 ºC. V další části bazénové haly jsou dva bazénky pro děti s vodním hřibem. Hloubka vody v těchto bazénech je 40 a 60 cm. Teplota vody je 30 ºC.

TobogánTobogán 65 metrů dlouhý vedený venkovním prostorem je přístupný po schodišti. Dojezd je v pravém rohu bazénové haly.

SaunaK dispozici je také bar s občerstvením pro veřejnost v části bazénové haly i ve vstupním vestibulu. Sauna, pára a masáže jsou provozovány v 1. podlaží areálu.

 
Copyright 2008  |  Buly Aréna